Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

logo auror ficel

DIAMANT

 AKTIVAČNÝ KURZ 

 Odhaľ tajomstvo svojeh životnej spriaznenej duše a zahoď závoj zabudnutia.  Kráľovna, túžiš splynúť v jedno so svojím kráľom? 

Áno, som pripravená

Aktivačný kurz Diamant je bezpečný priestor na zvýšenie svojej dôvery vo svoje božské vedenie duše a sebavedomom spojení sa sama so sebou kde prostredníctvvom môjho vedenia a hlbokých energetických čistení a meditácií nadobudneš dostatočnú psychickú sebadôveru tak aby si bola schopná uvidieť a pritiahnuť svoju životnú spriaznenúú dušu.

 JE TO ON ALEBO NIE? 

Viem ako sa cítiš. Smutná osamelá , vnútri sklamaná z mužov. Tvoje srdce túži po niečom úžasnom naplňujúcom a úplne inom. Pocítiť tú nekonečnú lásku, energiu a spojenie spriaznených duší. Túžiš, hľadáš, pýtaš sa, modlíš sa, veríš.

Už sa ti ani nechce hľadať, pretože si už tak sklamaná z lásky ale aj napriek tomu v o svojom vnútri túžiš po spojení sa s tým pravým. Rozmýšlaš, pýtaš sa kde stále je? 

Rozmýšlaš, pýtaš sa kde stále je? 

Niekedy už si možno aj myslíš že možno ani ten pravý pre teba naozaj nie je. Skúšaš rôzne spôsoby, techniky, si otvorená svojej intuícií. No aj napriek tomu nevieš kto to je, či je to on alebo nie. Vieš že si zaslúžiš veľkú lásku, niekoho kto ťa naozaj miluje a napľňa tvoje srdce radosťou a spolu môžeťe kvitnúť a rásť. Dokonale splynúť. Po tom naozaj túžiš.

Môj príbeh okolo mužov nebol o nič lepší....

Niekto veľmi túži, po aute, niekto, po deťoch a iný zasa po peniazoch. Môj najväčší sen okrem úspešného biznus bolo práve spoznať moju životnú spriaznenú dušu.Dlho som hľadala toho pravého v tých rôznych nepravých chlapcoch. Ktorí ma v konečnom dôsledku ranili a poskytli iba lekciu. pracovala som na sebe liečila som v sebe rôzne traumy, presvečenia. Dokola to bolo to isté prišiel. Nešlo to. Nebol schopný ma ustáť… 

Nebola som spokojná. Odišiel až kým sa nestalo to že som bola radšej úplne sama ako s niekým s ktorým to proste nebolo “ONO”. Spomínam si ako som častokrát plakala a smútila, pýtala sa seba kde toľko je ved’ roky mi idú, toľko sa snažím a ja nechcem byť sama ale ani nechcem byť v hocijakom vzťahu len aby som nebola sama. Vo vnútri seba som ale verila a cítila že naozaj tu niekto je aj ked’som ešte nevedela kto a kde. Len som to cítila až v kostiach.

Začala som manifestovať, pracovať na sebe začala som si viac veriť a prestala sa báť počuť svoju dušu na plno, v tom to prišlo. Našla som úplne iný sposôb ako mi druhí hovorili že čo mám robiť a potom to prišlo. Znovu som ho uvidela, spoznala tú energiu a spomenula si naňho a to zmenilo celú hru. Pár mesiacov na to stál predo mňou na živo. Naše srdcia sa spojili v jedno a dnes máme spolu krásny dlhodobý vzťah a obaja vieme že vieme. Vybrala som si zažiť svoju životnú spriaznenú dušu, prestala som hľadať, dovolila som svojej intuícií aby ma k nemu priviezla a ked’sme už boli obaja naozaj pripravení stretli sme sa. 

Start Learning

RADA BY SOM TI PRIPOMENULA, ŽE...

...NEPOTREBUJEŠ ŽIADNE karty ani nikoho iného aby ti hovorili kto je tvoja spriaznená duša kedy príde a či vôbec nejaká je.

Ty máš tu schopnosť vedieť to. Si dostatočne silná.

a preto som vytvorila tento kurz Diamant pre teba aby si už nemusela hľadať.

Poskytnem ti celý návod a podporu ako na to. Tak aby si bola schopná ho tiež v dôvere vo svoju i ntuíciu spoznať.

Spoznaj Auroru

Founder of Rapid Growth Success

I've helped 1,782 small businesses achieve 6 figures in 90 days, with up to $50,000 in Monthly Recurring Revenue.

 • Write about your unique proposition here

 • Write about your unique proposition here

 • Write about your unique proposition here

My one and only goal will be to work with you and strategize a system that can take your business to the next level with insane profits.

Chceš vedieť ako? 

 • Aktivuj v sebe silu svojej duše vyliečením svojej sebadôvery ktorá ti umožní spojiť sa so svojím vnútorním zdrojom a múdrosťou.

 • Vd'aka lepšej intuícií a dôvere v samú seba potom odhalíš tento závoj zabudnutia a znovu si spomenieš na spojenie so svojou životnou spriaznenou dušou s ktorou si sa už pre inkarnáciou dohodla že budete spolu. 

 • Hľadať je už zastaralé. Dôveruj, odhaľ a rozpamätaj sa. Tú múdrosť a odpoved’ nosíš vo svojom vnútri. Tvoja duša už dávno vie. Dovoľ sama sebe si na to spomenúť a rozpamätať sa.

Rada by som ti pripomenula že...

...už je tvoj čas Majsterka.

Stať sa kráľovnou, dokonalým a sebavedomým diamantom.

Odhodiť závoj zabudnutia a spojiť sa so svojou dušou.

Otvoriť sa a uvidieť svoju životnú spriaznenú dušu vo svojom srdci a spojiť sa.


Schedule Online Class

 TEN PRAVÝ UŽ NA TEBA ČAKÁ 

Prostredníctvom 6 modulov- Online a Offline kombinácií. Budeš schopná nadobudnúť novú, vyššiu sebadôveru vo svoje vnútorné vedenie, jasnosť v živote, o tom čo životná spriaznená duša znamená a odpútať sa od svojich starých vzťahov a minulosti. Otvoríš svoje srdce príchodu toho pravého v dôvere a láske.

Join The Free Training

Je čas stať sa kráľovnou, ktorá dovolí prísť tomu pravému, ktorý ťa podporí na ceste tvojho najvyššieho poslania duše.

Bezpečný priestor pre zvýšenie svojej dôvery vo svoje božské vedenie duše...

... a sebavedomom spojení sa sama so sebou, kde prostredníctvom môjho vedenia a hlbokých energetických čistení a meditácií nadobudneš dostatočnú psychickú sebadôveru tak, aby si bola schopná uvidieť a pritiahnuť svoju životnú spriaznenú dušu.

Počas 6 týždňov online a na celodennom živom podujatí v Bratislave budeme intenzívne majstrovať tvoju schopnosť spojiť sa s vnútorným zdrojom a dušou tak, aby si v dôvere nadobudla novú, vyššiu sebadôveru vo svoje vnútorné vedenie, jasnosť v živote, o tom, čo životná spriaznená duša znamená a odpútala sa od svojich starých vzťahov a minulosti. Otvoríš svoje srdce príchodu toho pravého v dôvere a láske.

397 €

111 €

ŠPECIÁLNA LIMITOVANÁ PONUKA-72 %

ČO ZÍSKAŠ ZAKÚPENÍM KURZU:

 • Dôvera v božské vedenie

 • MODUL 1

  • DÔVERA & SEBADÔVERA

   Zmajstrujeme tvoju dôveru v samú seba, aby si sa naplno otvorila jasnému prijímaniu informácií od nášho vnútorného zdroja a duše.

  • MYSEĽ vs. DUŠA

   Rozdiel medzi hlasom

  • SPOJENIE SA S DUŠOU

   Vedená meditácia

 • Splynutie spriaznených duší

 • MODUL 2

  • ROZPÚŠŤANIE & LIEČENIE

   Starých presvedčení a rán okolo témy spriaznených duší.

  • SPRIAZNENÁ vs. ŽIVOTNÁ SPRIAZNENÁ DUŠA

    Všetko, čo potrebuješ vedieť o spriaznenej vs. životnej spriaznenej duši.

   Druhy spriaznených duší, mužský, ženský princíp.

  • BOŽSKÉ NAČASOVANIE

   Dôvera, že ju máš aj ty + Dôvera v tvoje božské načasovanie

  • PRACOVNÝ ZOŠIT

   PDF dokument 

  • + EXTRA BONUS V HODNOTE 222eur

   HOT koučingový call s Aurorou

 • Celodenné živé podujatie

 • MODUL 3

  • VSTUPENKA

   Celodenné živé podujatie v Bratislave 10:00 - 17:00

  • ŽIVÝ HOSŤ

   Príbeh hľadania spriaznenej duše

  • ENERGETICKÉ ČISTENIE

   Živá hĺbková meditácia na odhalenie a privolanie si spriaznených duší

  • LIEČENIE SRDCA

  • Q&A

   Otázky a odpovede + diskusia

 • Online skupinový koučing

 • BONUS

  Ako účastníčka Diamantu máš možnosť využiť 1x živý skupinový online koučingový hovor počas kurzu s Aurorou 

 • Súkromná Facebook skupina

 • BONUS

  Počas celého kurzu získaš prístup do súkromnej Facebookovej skupiny, kde sa bude kurz odohrávať. Bude v ňom aj záznam z kurzu k dispozícií do 14 dní od ukončenia kurzu.

  *Ak sa vám pri potvrdzovaní platby zobrazuje suma 0 €, ide o spôsob overenia platby vašou bankou, transakciu potvrďte a bude v plnej sume vykonaná. Produkt je nevratný a neprenosný.