Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.


Dovoľ svojej duši zažiariť.


Nech tvoje srdce spieva. Zaži hlbokú bezpodmienečnú lásku a požiadaj si priamo v zdroji o to po čom tvoje srdce túži V HLBOKEJ MEDITÁCIÍ ZDARMA.


... VÝMENOU ZA TVOJ EMAIL

 

Získaš ZDARMA hlbokú liečivú meditáciu v mozgovej frekvecií Theta na zhmotnenie túžob srdca tak aby mohla tvoja duša expandovať, zrelaxovať a zároveň popri tom požiadaš o to po čom tvoje srdce túži. 

TO SI PROSÍM.

ČO ZÍSKAM V TEJTO MEDITÁCIÍ ZDARMA ?

PRELIEČENIE STARÝCH BLOKOV, HARMONIZÁCIA

Preliečiš si bloky ktoré, ti bránia, prebudiť tvoj najvyšší potenciál duše a aktivuješ si tým novú rekalibráciu aby si sa mohol posunúť dalej v novej energií.

ZAŽIJEŠ HLBOKÝ RELAX

Meditácia je špeciálne naprogramovaná v mozgových frekvenciách THETA tak, aby bola blahodárnym a relaxačným kúpeľom pre teba. Ide o veľmi hlboký relaxačný stav pre vaše telo a dušu, kedy sme priamo spojení s naším podvedomím. Ak ho praktizujeme pravidelne, pomáha nám zvyšovať kreativitu, pozitívne myslenie a energiu.

ENERGETICKÝ UPGRADE

Znovu sa spojíš so svojím vnútorným zdrojom, zrelaxuješ, zároveň si upgraduješ svoje nové ciele a tým dáš do pohybu univerzálnu tvorivú energiu ktorej si súčasťou tak aby si sa mohol stať najvyššou verziou seba. Vedome vytváral realitu, ktorú naozaj chceš.

KTO JE AURORA

Intuitívna Spirituálna Koučka

Aurora je podnikateľka a líderka s viac ako 9-ročnými skúsenosťami s rôznymi spirituálnymi technikami a skusenosťami s mnohými ľuďmi ktorým už pomohla. Aurora je odborníčka na Diplomaciu a medzinárodné vzťahy ktoré vyštudovala. Viac ako 11 rokov sa venuje osobnostnému rozvoju a vo svojej súkromnej koučovacej praxi pomáha ľuďom premeniť ich životy na hojnosť a úspech. Jej bohaté skúsenosti zahŕňajú oblasť medziľudských vzťahov, duševné zdravie


, liečenie tráum zo zneužívania a syndrómu vyhorenia, transformáciu myslenia hojnosti. Čistenie podvedomých a vedomých blokád okolo našej vnútornej sily, ilúzie oddelenosti, slobody, vzťahov, sexuality, finančných presvedčení a blokov. Jej klientmi sú najmä ľudia líderského typu, majitelia firiem, podnikatelia z rôznych oblastí, ale aj ľudia z kreatívnej oblasti, politiky, realít a financií.