Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Pridaj sa k našej FACEBOOK skupine dušou vedených lídrov a podnikateľov ( Soul led leaders CZ SK). Buď vždy PRVÝ/Á, kto vie o všetkých novinkách, programoch, meditáciách, prepoj sa s novými ľuďmi na podobnej vlne, získavaj špeciálne zľavy na programy a pripoj sa ku skupinovým LIVE vysielaniam na Facebooku ZDARMA.

JOIN NOW

SOUL LED LEADERS KOMUNITA

 HLBOKÉ ENERGETICÉ ČISTENIA, PODPORA, MEDITÁCIE & FB LIVE VYSIELANIA 


Prejdi za akékoľvek ilúzie, obmedzenia a limity toho, čo sme si doposiaľ mysleli že je možné. Spoločnou prácou so mnou budete vedení k tomu, aby ste si vytvorili a zmenili svoj život na najlepšiu a NAJÚSPEŠNEJŠIU verziu samých seba za hranicami všetkých obmedzení ktoré sme si vytvorili, ktoré sú v súlade s vašou najvyššou dušou a cieľmi.Aurora Ficelová


Je Intuitívna spirituálna koučka, žena ktorá si dovolila vystúpiť zo zóny toho čo je možné a vstúpiť do svojej sily duše a teraz pomáha daľším. Je podnikateľka s viac ako 9-ročnými skúsenosťami s podvedomou prácou s mnohými ľuďmi. Vyštudovala  diplomaciu a medzinárodné vzťahy.

JOIN NOW

ČO V TEJTO FB SKUPINE NÁJDEM ?Žiadny spam od "uletencov". V tejto skupine získaš množstvo cenných výhod pre svoj život v najvyššej kvalite. Zaslúžiš si to !

 • Facebookové skupinové LIVKY každý druhý UTOROK 

 • Energetické čistenia, rady diskusie

 • Bud' vždy prvý/á kto bude vedieť o všetkých horúcich novinkách, nových meditáciach, programoch a všeličo iné

 • Špeciálne programové bonusy pre ČLENOV SKUPINY

 • YES, I'm in !

  Táto skupina nie je súčasť žiadneho programu .  Je to  hlavné miesto pre všetkých lídersky nastavených prebudeních ľudí  a tvorcov zmien, ktorí radi lámu staré paradigmy a obmedzenia.

 • Spoznáš a prepojíš sa s ďalšími novými zladenými dušami na podobnej vlne. 

 • Získaš priamy prístup k podpore pre každý kurz alebo program, do ktorého sa zapojíš.

 • Naučíš sa nové spôsoby, ako kultivovať svoju energiu, tak aby ste zlepšili svoj život na úplne novú úroveň..

 • Get Started


  Zopár úspešných príbehov bytostí ktoré sa o svoj posune rozhodli podeliť.

  Auroru mi život poslal do cesty v ten pravý čas a vnímam to ako dar. ❤️ Aurora má veľmi čistú, jemnú energiu ktorá lieči hlboké bloky v podvedomí cez jemnú terapiu a jej vedomú pozornosť. Jej prítomnosť je ukľudňujúca a liečivá. Po terapií sa človek cíti úplne inak - oveľa ľahšie, uvedomelejšie a hlavne má pocit že cez meditáciu určité veci odblokoval na hlbšej úrovni, než pri bežnom couchingu/psychoterapiách, kam človek chodí “donekonečna” a posun je velmi pomalý, lebo liečenie neprebieha na hlbokej energetickej úrovni, ale iba na rozumovej úrovni. Pri jej híbkovej terapií sú účinky veľmi rýchle - samozrejme v závislosti na stavu vedomia a pripravenosti na “reštart” určitých vzorcov a vnútorných nefunkčných nastavení. Určite vrele doporučujem.🤗❤️

  Kristina 

  "Aurora! Som skutočne veľmi vďačný a ohromený za tieto skúsenosti a pomoc, ktoré som na svojej ceste počas posledných rokov s vami vd'aka vašej práci získal. Pamätám si, ako sme prvýkrát v meditácii cestovali k zdroju a čistili staré a šamanské energie, ktoré ma držali v nízkych energiách, minulosti  a zotavovali sa z nich. Naučil som sa s vaším vedením, ako sa spojiť s energiou zdroju, a som tak vďačný za túto pomoc a očistenie. Bola tu pri mne keď na mňa útočili nejaké entity tiež to videla Má tak veľmi krásnu energiu a super dobrú intuíciu a spojenie! Teším sa, že sa čoskoro stretneme na daľšej konzultácií.""

  Heriberto

  AURORAFICEL.COM

  ..