GET A FREE MEDITATION

Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Skupinový 3-týždňový online kurz

INCR

New Tab

Save



No Color










Transparency


gridspectrum
















































































HEX

RGB

HSL






No Color










Transparency


gridspectrum
















































































HEX

RGB

HSL





To že je všetko možné ste už určite počuli. Čo by sa ale stalo ak by ste sa posunuli za hranice starých vzorcov, oslobodili sa úplne od predstáv a limitov o tom čo je naozaj možné alebo nie je možné dosiahnúť, zároveň by to bola zábava a ešte by ste pri tom spoznali aj podobné zaujímavé "spriaznené duše" ?

Ahoj, som 

AURORA FICELOVÁ

 • Už viac ako 11 rokov sa venujem práci s podvedomým. Najhlavnejší spôsob akým vediem ľudí je, že ja sama sa nechávam viesť skrz priamu komunikáciu so svojou dušou a zdrojom (Stvoriteľom) ktorého sme všetci súčasťou, ktorý už obsahuje všetky informácie (predsa len je to stvoriteľ všetkého) a presne to učím aj svojich žiakov a ľudí, ako sa naučiť spoznať odpoveď' na to čo potrebujú vo svojom vnútri tak aby sa sami naučili spojiť a nechať sa viesť priamo zdrojom a zmeniť svoj život. Primárne sa zameriavam na oblasť medziľudských vzťahov a rozvíjania darov a schopností duše. 

 • Tomass made over $200,000 in 2019 worth in funnel designing clients, with a 3% refund rate. The lowest in the entire industry!

 • Tomass has a waitlist of over 20+ entrepreneurs and companies looking to work with him. Yet, he doesn’t spend a single penny on advertising.

 • Tomass has been awarded by multiple magazines, companies, and design schools as one of the best designers of the last 5 years.

 • And last but not least, Tomass has helped over 2,000 people to start their own funnel designing agency in the last 18 months.

 • Ľahkosť, Zábava, Láska , Flow, Harmónia, Jednota

  To je to po čom tu tvoja duša túži. Posun za všetky doteraz existujúce paradigmy o tom ako má niečo vyzerať. 




  Bud' "out" z obmedzení a upgraduj tvorenie svojej reality na nový level.


  Pár rokov dozadu som robila všetko pre to aby som mala vysnený život a fungujúci krásny vzťah. Tvrdo som makala používala rôzne techniky sledovala rôzne rady a typy, trápila sa aj ked'som bola spirituálna ale veľmi tvrdo som makala na tom aby som do svojho života pritiahla to čo som chcela až som prišla na to že na to aby sme niečo mali a vedeli byť v súlade s tým flowom ktorý nás privedie k tomu čo naozaj chceme nie je tvrdá práca ale je to práve ten moment ked' si dovolíme pustiť tieto staré vzorce ktoré nám to tvrdia a dovoliť si prijať pravdu o tom že môžeme na plno žiariť a práve tým že si užívame život na plno priťahujeme to čo naozaj chceme do života.


  A dnes je rada na tebe.


  To je dôvod pre ktorý som vytvorila tento kurz.



  Je čas aby si sa aj ty prestal trápiť a tvrdo makať na tom aby si si pritiahol do života to čo chceš.


  Čas aby si nechal ísť všetky doterajšie staré a neefektívne techniky ktoré boli náročné, UPGRADUJ to čo už vieš a dovoľ si to robiť v ľahkosti v súlade s tvojou dušou


  Nechaj prúdiť flow zdroju skrz seba a staň sa tým čo manifestuješ viac než kedykoľvek predtým.


  Bud' kanálom ktorý bez limitov manifestuje to po čom túži ĽAHKO.


  Upgraduj svoju otvorenosť prúdu hojnosti a manifestovania vo svojom živote


  ZÍSKAJ HACK KTORÍ TI ZMENÍ SPÔSOB ZÍSKAVANIA SVOJICH SNOV NAVŽDY

  ÁNO !

  NO FLUFF. NO “RAH-RAH”. JUST ACTIONABLE CONTENT.

  WHAT’S INCLUDED

  Príbeh ktorý mne zmenil hru.


  Ako malé dievča som mala vždy veľké sny a vízie o tom čo chcem robiť , pretože ked= sme malí je nám jedno. Nevieme že nemôžeme až pokiaľ nám to nejaký dospelí ktorý “vedia” nepovedia opak. Tak isto som to aj ja mala. Bytosť ktorá sa pamätá na svoj “iný” pôvod od mala otvorená a intuitívna ale nevedela som ako to tu všetko funguje tak som sa nechala strhnúť všetkými limitmi spoločnosti a na chvíľu zabudla na to že som súčasťou univerzálnej energie, že som tiež zdroj a to mi vdaka iba na chvíľu zabránilo mať čo som chcem a zažívala som rôzne neštastia a životné facky. Časy sa ale zmenili a tým že som sa rozhodla s tým niečo urobiť začala som pracovať s rôznymi technikami od kyvadla až po mozgové frekvencie a univerzálnu energiou zdroja vdaka ktorej som si znovu spomenula na to že mať to čo chcem môže byť ľahké a tak “hackla” roky odžívania rôznych nepríjemných lekcií a dnes môžem povedať že mám vysnívaného partnera po ktorom veľa ľudí túži ale blokujú sa rôznymi presvedčeniami , štastný život a robím čo ma baví. Ale čo viac užívam si to . A to je dôvod prečo som pre Vás vytvorila tento kurz ako skratku k získaniu toho čo chceme. Samozrejme kurz nie je pre každého ale pre tých ktorí sú líderské typy a už vedia aspoň do určitej miery pracovať zo sebou a majú už nejaké tie základy odžité. Slúži ako nad stavba k tomu ked’ už so sebou pracujeme ale cítime že chceme zažiť niečo nové, upgradovaž to čo už vieme a prepojiť sa s novými dušami na podobnej vlne a získať novú skratku k manifestovaniu toho čo chceme v živote.

  Bud' naplno tým kanálom, ktorý vie čo mu príde a kedy príde do života pretože vie že žiadna udalosť nie je náhoda a vie že si tvorí a pritahuje to čo chce do života vedome bez toho aby sa vyhováral na druhých alebo vonkajšie okolnosti, karmu a podobné výhovorky.

  Upgraduj sa na priamo bez obkluk a obchádzok získavia to čo v živote naozaj chceš, prečisti si a opráš to čo už vieš. Získaj nové vedomosti a zoznám sa zo super ľudmi na podobnej vlne zatiaľ čo budeš pracovať na sebe a manifestovať svoje sny tak aby sa ti čo najpríjemnejším a najrychlejším spôsobom splnili. Bud proste out- z obmedzení a upgraduj tvorenie svojej reality na nový level.

  Principles of CSS

  Take your designs to a whole new level by learning the principles of CSS. You don’t need to have a degree on coding, or spend hours in front of a computer in order to learn how to lighten up your designs with just a couple lines of CSS. And we will even give you pre-made CSS snippets you can use on ANY platform!

  Čo získam v tomto kurze ?

  Join today to the Funnel Designer Masterclass and receive all the modules + bonuses for just $997.

 • Spoločnou prácou počas kurzu nadobudneš ešte väčšie sebavedomie, jasnosť a istotu v komunikacii so zdrojom a “vypýtaniu” si svojich priani .

 • Facebook Skupina prístup: Získaš prístup do súkromnej FB skupine kde sa kurz odohráva prostredníctvom kombinácie nahrávok a živých online stretnutí  v ktorej získavaš možnosť NONSTOP online podpory.

 • Dočistenie blokov a obmedzujúcich presvedčení spojených s témou spojenia sa zo zdrojom, dušou a zhmotňovania

 • Okamžitý energetický upgrade a navýšenie osobných VIBRÁCIÍ

 • UPGRADE sily srdca

 • Zoznámiš sa, prepojíš skrz srdce s novými "spriaznenými" priateľmi z kurzu na podobnej vlne

 • Prečistíš si a preliečiš si bloky spojené s témami - Byť vysokovibračný a stabilne v hmote zároveň.

 • Spoli budeme pracovať aj na stabilizácií a harmonizácií spojenia so zemou a vesmirom, kedze veľa napojených ľudí má semtam problém s uzemnením

 • UPGRADUJEŠ SI SVOJ list prianí a budeš pracovať na ich zhmotňovaní

 • Je to pre teba ak :

  • TVOJADUŠA a SRDCE SA CHVEJE, za novým, naplňujúcim a výživným UPGRADOM a cítiš že to je pre teba 


  • Rád/a by si pripomenul/a že to že si "iný/á" a jedinečný je v poriadku - pretože v tomto období veľkých zmien sem tam možme na to pozabudnúť. 


  • Rád/a spoznáš nových príjemne naladených napojených ľudí.


  • Chceš aktualizovať svoj zoznam prianí.

  PRE KOHO TENTO KURZ NIE JE ?

  • Pre zatvorených (close mind) ľudí   ktorý si vôbec neveria alebo nevedia čo chcú


  • Kurz nie je vhodný tiež ani pre ľudí ktorí sú príliš technický alebo čisto racionálny a cítia sa zaseknutý v hlave a odpojený od intuície.

  • Sú bez zmyslu života alebo chuti posúvať sa, sú spokojní tam kde sú

  • Nechcú sa zoznamovať s nikým novým


  • Ľudí ktorým nevyhovujú zmeny a nie sú liderske typy

  ALEBO SI VYBER SI SVOJ PLÁN PLATBY

  Áno. Rozumiem ti. Možno cítiš že ÁNO toto je pre mňa ale niekedy sa stane že práve čakáš na energiu peňazí alebo z nejakých okolností ti práve vyhovuje výmena prostredníctvom menšej čiastky. Myslela som aj na teba :)

  FULL platba

  $19 / month

 • Lorem ipsum dolor sit amet

 • Lorem ipsum dolor sit amet

 • Lorem ipsum dolor sit amet

 • Lorem ipsum dolor sit amet

 • Buy

  MEDIUM 2

  $49 / month

 • Lorem ipsum dolor sit amet

 • Lorem ipsum dolor sit amet

 • Lorem ipsum dolor sit amet

 • Lorem ipsum dolor sit amet

 • Buy

  BASIC 3

  $99 / month

 • Lorem ipsum dolor sit amet

 • Lorem ipsum dolor sit amet

 • Lorem ipsum dolor sit amet

 • Lorem ipsum dolor sit amet

 • Buy


  ČO OSTATNÍ HOVORIA ? 

  LogoIpsum changed my whole business. I never thought I’d be able to get so much value from such a cheap monthly membership. I have no words to thank you enough.

  Jessica Doe

  LogoIpsum changed my whole business. I never thought I’d be able to get so much value from such a cheap monthly membership. I have no words to thank you enough.

  Jessica Doe

  LogoIpsum changed my whole business. I never thought I’d be able to get so much value from such a cheap monthly membership. I have no words to thank you enough.

  Jessica Doe

  LogoIpsum changed my whole business. I never thought I’d be able to get so much value from such a cheap monthly membership. I have no words to thank you enough.

  Jessica Doe

  Som pripravený/á.

  IDEM DO TOHO !

  New Tab

  Save



  HEX RGBA







  HEX RGBA






  JEDNORÁZOVÁ VÝMENA ENERGIE :

  $297

  LogoIpsum © 2021

  All Rights Reserved

  Built 100% with GrooveFunnels

  Contact:

  [email protected]


  Address:

  8080 Old York Street,

  Brooklyn, NY 11230

  This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is not endorsed by Facebook in anyway. Facebook is a trademark of Facebook, Inc.


  Terms of Use | Privacy Policy | Disclaimer