Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

1:1 súkromná TRANSFORMÁCIA 10+1 sedení

Rozvoj psychických schopností s Aurorou

2 mesiace /11 transformačných session pre intuitívne ambiciózne ženy a mužov, tak aby si vybudovali alebo aktualizovali svoje psychické schopnosti duše. Intenzívna transformačná premena a podpora pre ľudí, ktorí túžia vedieť používať svoje intuitívne schopnosti bez strachu a premeniť svoju vášeň na vplyv a dokonalé sebavedomie

ZDARMA 30 MIN VYJASŇUJÚCI HOVOR• život meniaca tranformácia

"Vytuningujete" si svoje spirituálne schopnosti na úplne nový level 

Preliečime, povyťahujeme a vyčistíme staré strachy, programy a blokády ktoré ti bránia v používaní tvojich schopností na plno

Získate super sebavedomie

Získate väčšiu dôveru v zdroj/vesmír + väčšiu jasnosť vo svojom živote

Začínajúci sa naučia aj ako sa spojiť so svojou dušou, vyšším Ja a sprievodcami

Navýšite si radikálne svoje vibrácie a tým zvýšite aj schopnosť zhmotniť si svoje priania

Kurz je špeciálne a jedinečne vytvorený tak aby ste jeho absolvovaním získali okamžitý individuálny prístup a podporu ktorá je potrebná pre bezpečné navýšenie alebo aktivovanie vašich psychických schopností duše tak ako nikdy predtým. Už žiadna hanba a pochybnosti o svojej intuícií. Majte v tom jasno !

Upgrade vášho života. Nová úroveň slobody A DÔVERY v život a samého seba. Už žiadne skrývanie. Dokončením transformácie môžete očakávať úplne nové energie a zmeny, ktoré sa aktivujú vo vás a okolo vás zosúladením vášho najvyššieho potenciálu, aktiváciou vašich psychických schopností a odstránením blokád, ktoré vám bránia stať sa prebudeným majstrom .

Ste intuitívny, ale chcete zlepšiť svoje psychické schopnosti, posunúť ich na nový level alebo ich premeniť na úspešnú kariéru? Túžite sa zbaviť strachu z negativity alebo práce so svojími schopnosťami ? Ste intuitívny človek, ale vaša "WIFI" nefunguje dobre? Ste napojení, ale neviete kde?Chceš vedieť ako lepšie pracovať so svojou intuíciou?

Staré spirituálne paradigmy ktoré tvrdia že intuitívny ľudia musia žiť v lese,zahalení, chudobní a byť crazy s vami nerezonujú .

Je čas ochutnať svoj vlastný strom poznania v sebe. Vaša duša volá po niečom viac, čo je v súlade s vaším najvyšším cieľom duše.

Ste intuitívny, senzibilný ale neviete, ako to premeniť na svoje prirodzené benefity, bezpečne a bez toho aby ste sa za ne hambili alebo vyzerali ako blázniví . 

Rozumiem ti krásna bytosť :)

Tiež som na tom tak kedysi bola. Otvorená ale v nedôvere a strachu z temnoty .


Spoločne odstránime limity, blokády a strachy okolo používania psychických schopností alebo staré strachy "byť chytený temnotou alebo strachom", ktorý preliečime z hĺbky vášho podvedomia, spolu budeme liečiť všetko na čo ste pripravení, čo by mohlo brániť alebo obmedziť váš vstup do vášich jedinečných schopností.

Veľká zmena je možno bližšie ako si myslíte a ľahšia než si myslíte.


VAŠA INTUÍCIA JE VAŠA SUPER SCHOPNOSŤ.

Každé sedenie je unikátne.

Každé sedenie je vždy vyrobené presne pre vašu osobnú aktuálnu situáciu, ciele a túžby – a môže byť akoukoľvek kombináciou intuitívneho  koučingu, kvantového liečenia, aktivácie, upgradov, osobného mentoringu, channelingu , meditácií + psychických informácií.

Na súkromnej transformácií tiež spolu aktivujeme, ladíme a čistíme čakry tak aby boli v dokonalej harmónií.

Dovoľte svojím špeciálnym a jedinečným darom a schopnostiam tvojej duše sa prejaviť vyladiť na maximum a nechajte svoju energiu voľne prúdiť liečením vašich energetických centier a tém s nimi spojených.

Počas každého sedenia budeme postupne prechádzať jednotlivé bloky a témy ktoré sa budú otvárať tak aby ste boli na konci transformácie schopní bezpečne a sebavedomo uchopiť svoje schopnosti a intuíciu.

SAHASRARA

korunná čakra ( oblasť nad hlavou)

ANAHATA

srdcová čakra

VISHUDDHA

krčná čakra

AJNA

tretie oko (stred čela)

MULADHARA

koreňová čakra

SVADHISHTHANA

sakrálna čakra (oblasť genitálií)

MANIPURA

solar plexus čakra (brucho)

Samozrejme rozvoj intuitívnych schopností nie je pre každého.

Tento program je pre teba ak...

 • Si intuitívna/y ale nevieš ako stým máš pracovať ako to rozvíjať.

 • Bojíš sa byť plne sama sebou a spirituálna/y lebo sa bojíš čo si o tebe pomyslia tak svoje kryštále, karty radšej schovávaš pod posteľou alebo sa bojiš deštruktívnych energií pretože ich cítiš a nevieč so s tým

 • Si intuitívna/y ale cítiš že to chce nejaký nový pokročilý upgrade na nový level, aktivovať nové dary a schopnosti pretože prechádzaš transformačnou fázou, prechod do nového.

 • Si ambiciózny a chceš rozvíjať svoje vášne, hobby ale nevieš ako si z toho vybudovať kariéru.

  Mávaš živé sny, vízie, chodia ti rôzne správy ale nevieš čo znamenajú a chceš to vedieť.

  Fascinuje ťa vedieť používať svoje schopnosti.

 • Tvoja intuitívna "WIFI" blbne sem tam vieš rozoznať správy sem tam nie. Občas sa stebou niekto/niečo spojí ale ty nevieš kto alebo čo tak sa niekedy aj zlakneš.Chcešlepšie vedieť ako to celé funguje.

 • Investícia do tvojej doživotnej transformácie 10+1 sedení je 1700eur.

  IDEM DO TOHO !


  Online transformačný program z pohodlia domova cez google meet, po dohode je možnosť aj osobných koučingových stretnutí .

  Transformácia zahŕňa počas celej doby programu aj neobmedzenú chat podporu cez whatsapp počas pracovných dní od 9.00-17.00

  Pre prihlásenie si vyber deň a čas v kalendári ktorí ti najviac vyhovuje a poločne si dáme ZDARMA 30 min info call, kde sa na seba naladíme , dohodneme celý proces, spôsob a časy ktoré sa spolu budeme stretávať.

  Dohodnúť info call

  Spoznajte Auroru

  Aurora je Intuitívna koučka, podnikateľka, učiteľka rozvoju psychických schopností, líderka s viac ako 9-ročnými skúsenosťami s rôznymi spirituálnymi technikami ako napr. práca s kyvadlom, regresná terapia a technika metódy v hladine Theta a mnohými ľuďmi ktorým už pomohla. Aurora je odborníčka na Diplomaciu a medzinárodné vzťahy ktoré vyštudovala. Viac ako 11 rokov sa venuje osobnostnému rozvoju, a vo svojej súkromnej koučovacej praxi pomáha intuitívnym ľudom, lídrom a ambicióznym ženám ľuďom premeniť ich životy na hojnosť a úspech skrz rozvoj intuitívnych schopností.

  Zopár testimoniálov od klientov


  Aurora mi viac krát v živote pomohla, keď som nevedela kde je moje smerovanie duše. Vie presne človeka usmerniť tým správnym spôsobom, poskytnúť nadhľad do situácii, ak človek práve cíti, že stratil tu svoju cestu alebo len z nej odbočil. Ver mi, že ťa vráti na tu správnu cestu. Intuitívne vycíti, ak ideš proti sebe nastaví Ti to skutočne zrkadlo tvojej duše, ktoré potrebuješ, aby si začal robiť zmeny v svojom živote v ľahkosti. Ďakujem Ti, vážim si ťa aká si osoba, to kým si.

  Maria M. • Slovensko

  S Auri je radosť spolupracovať, jej jasné vhľady a schopnosť vnímať široko spektrálne mi vždy pomohli dostať sa ku koreňu problému. Aurora ma krásnu schopnosť vidieť súvislosti a vnímať celý proces z vyššej/širšej perspektívy a tým dodáva práci v Thetahealingu svoj osobitý charakter. Ďakujem za teba a za dary ktoré nesieš 💜🙏🏼♾️.

  Ado  • Slovensko

  Auroru ako sprievodkyňu cez thethu môžem len odporučiť. Vždy ide do hĺbky, vníma veľmi jemne a presne to, čo je potrebné očistiť a prepísať. Mala som s ňou už niekoľko sedení a vždy mi dali nové aha momenty, vhľady a očistenia. Po každom prepise sa cítim vnútorne a fyzicky oveľa ľahšia a napojenejšia. Auri má už niekoľkoročné skúsenosti s Thetha healingom a práce na vlastnom sebarozvoji - čo sa prejavuje aj v jej jedinečnom prístupe a znalostiach. Má nádherné napojenie a vždy vytvorí bezpečný priestor pre liečenie..

  Adriana Arnea • Richmond

  Chcela by som sa ti poďakovať za to, že si mi pomohla nájsť odpoveď na určité otázky, na ktoré som si bez tvojej pomoci odpovedať nevedela, a tiež za to, že si ma zasvätila do techniky Thetahealingu. Určite budem tvoje služby rada využívať aj do budúcna

  Sara A. • Boston

  FAQ

  Som intuitívny/a ale ešte nemám skúsenosti?

  Ak nemáte ešte skúsenosti ale napriek tomu ste odhodlaný/á a cítiš že je to niečo pre teba si vítaný. Spolu prejdeme to čo sa potrebuješ naučiť,na čo si pripravený na koľko je program 1:1 máme na to priestor aby to bolo dokonale na mieru

  Čo potrebujem na sedenie?

  Majte nachystaný pohár vody a bud'te dostatočne hydratovaní. Voda je vodič a pomáha nám integrovať nové programy a emócie po sedení. Môžete si nachystať aj diár kde si budete zapisovať prípadné nové poznatky .

  Funguje to online tak ako na živo ?

  Ak uvažujete nad transformáciou ale behá v tebe otázka či online je tak super ako ona živo, moja odpoved' je úplne ÁNO, ked'že pracujeme energeticky a energia je všetko a všade je to úplne rovnaké! Ešte by som povedala že aj oveľa praktickejšie ako na živo na koľko to môžeme praktizovať z pohodlia a nikam nikto nemusí chodiť.

  Čo ak sme dohodnutí na čas ale nebudem môcť prísť?

  Važím si svoj čas a preto ak mi sa neozvete a nedáš najneskôr do 24 hodín vedieť že sedenie nestíhaš tvoje sedenie prepadne bez nároku na vrátenie platby alebo presunu stretnutia. Ak mi dáte včas vedieť spoločne dohodneme daľší termín a vtedy ti termín neprepadne.