Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Ako by vyzeral tvoj život bez všetkých strachov a limitov ?

Je čas sa otvoriť na plno múdrosti tvojej majstrovskej duše a konečne dokončiť to prečo si sem prišla.

Ukážem ti ako na to

aurora ficel

Mgr. Aurora Ficelová

Som Intuitívna Leadership Koučka, Učiteľka transformácie pre lídrov, Speakerka a master liečiteľka.

Pomáham intuitívnym ambicióznym ženám, podnikateľkám a lídrom rozvíjať povedomie o ich psychických schopnostiach a daroch duše na to, aby vybudovali zo svojich vášní ozajstný sebavedomý vplyv, úspech vo všetkých oblastiach života a žili svoj najvyšší zmysel duše. V ľahkosti.

MOJE MOTTO JE:

Hrať sa!

Vďaka mojej vysokej psychickej citlivosti od detstva môžem povedať, že sa takmer celoživotne venujem rôznym spirituálnym technikám a osobnostnému rozvoju, ktoré som mala možnosť sa naučiť, rozvíjať a vytvoriť si z nich vlastné techniky.


Jednou z mojich hlavných zručností je odstraňovať horné limity a uvidieť pravý potenciál človeka, aj ked' ho ešte on sám nevidí a odhaliť nevidené. Sú to veci, ktoré sme si mysleli, že už máme vyriešené. Už viac ako 7 rokov som aj certifikovaná praktička techniky Thetahealing a vyštudovala som diplomaciu a medzinárodné vzťahy.

Funkčnosť
Dôvera
Stratégia
Vášeň

Súkromný koučing a možnosti spolupráce

Pre intuitívnych podnikateľov, lídrov, ambiciózne ženy, ktorí túžia zvýšiť svoju sebadôveru, žiť úspešný život a vytvárať skutočný vplyv s ľahkosťou a naplnením tým, že zvýšia svoje psychicke schopnosti. Žit svoje najvyššie poslanie duše a staň sa skutočný majstrom svojho života.

Základný balíček 3- intenzívnych sedení s Aurorou, aby si sa cítila sebavedomo a opäť dôverovala svojej intuícií.

Základ sebadôvery pre ľahkosť a jasnosť daľšieho kroku. V tejto možnosti spolu budeme pracovať na vyčistení a vyliečení dôvery spojenia sa so zdrojom.

Pre tú ktorá o tom "čo cíti" ani vlastne veľmi ešte nehovorí. 

BENEFITY KTORÉ ZÍSKAŠ:

Rapidné navýšenie sebavedomia

Jasnosť v počúvaní intuície bez strachu

Silnejšie a jasnejšie spojenis s dušou

Téma č. 1: Sebadôvera a čistenie strachov okolo prijímania a videnia informácií tak, aby si si dovolila urobiť daľší krok.

Počas týchto základných troch stretnutí budeme spolu pracovať na odstránení strachu používania jasnozrivosti a intuície tak, aby si nadobudla väčšiu jasnosť v príjímaní informácií od vesmíru bez strachu, ktoré ti v tom bránia. Získaš skratku toho, ako sa ešte ľahšie a rýchlejšie spojiť so svojou dušou, vnútorným zdrojom a vyšším ja bez drámy a odhaliť, kto naozaj si v novej energii

 • Výborná možnosť pre začiatok, aby si si vytvorila väčšiu sebadôveru a dovolila viac.

 • Na konci si spolu stanovíme nové ciele a zadáme manifestáciu.

 • Výsledok stretnutí: Pripravenosť na otvorenie a vykročenie do nového. Aktivovanie schopnosti čítania si svojej budúcnosti a odhalenie novej cesty z vyššej perspektívy v ľahkosti.

 • Zmätenosť, strach a nedôveru môžeš začať odprevádzať zo svojho života.

 • Privítaj novú jasnosť a posilnené spojenie so svojou dušou a schopnosť jasnejšie a dôvernejšie prijímať správy a vidieť, čo máš začať robiť kam sa máš v živote alebo podnikaní pohnúť.

 • #1 balíček

  PSYCHICKÉ SEBAVEDOMIE

  3X 90MIN/3 TÝŽDNE

  Online prostredníctvom Google meet

  1111€

  (možnosť rozdeliť na spláky) psychické sebavedomie

  Si pripravená na ďalší krok? Cítiš, že potrebuješ niečo ešte viac, to čo terat robíš ťa až tak nebaví aj ked' celkom fajn zarobíš, máš intuitívne schopnosti, ale zatiaľ nevieš čo viac?

  V tejto možnosti okrem liečenia sebadôvery a strachu z používania svojich psychických schopností, ktoré ti bránia používať svoju intuíciu na plno a konečne zasadiť bez strachu to majstrovské unikátne semienko ktoré si sem priniesla ako duša. Odhaliť svoj zmysel duše. Naučíš sa ako používať svoje psychické schopnosti a liečivé dary v biznise aj živote.

  Témou stretnutí bude: Ako sa stať pánom svojho života prostredníctvom rozvíjania svojich psychických schopností duše prostredníctvom spojenia sa s vnútorným zdrojom.

  Chceš si vytvoriť úplnú odolnosť voči vonkajším vplyvom, ktoré ti bránia naplno žiť tvoj najvyšší potenciál? 

  BENEFITY:

  Budeš sa cítiť sebavedomo vo svojej sile a ženskosti. 

  Odhalíš svoje silné stránky a poslanie duše

  Budeš ľahšie a jasnejšie riešiť situácie v práci aj v živote

  Odstrániš staré blokády, ktoré ti bránia plne žiť svoje najvyššie poslanie a zmysel duše tu na Zemi bez schovávania sa, aby si si postupne dovolila robiť to, čo si sem naozaj prišla robiť, čo ťa baví a konečne začať konať vo veľkom. 

  Lepšie pochopíš svoju rodovú líniu

  Zvýši sa ti efektivita práci a budeš mať viac energie, iskry, a chuti do života

  Pevné hranice

 • Ak si bez partnera alebo chceš zlepšovať svoj vzťah, zadáme si aktualizačnú  manifestáciu na spriaznenú dušu.

 • Naučíš sa, ako si efektívne rozvrhnúť čas cez zdrojové spojenie a robiť aktivity vedené dušou, ktoré ťa povedú k tomu, aby si postupne zarábala viac a robila menej.

 • Získaš jasnosť a dôveru na daľší krok pre posun bez zmätenosti.

 • #2 balíček

  AKTIVÁCIA MAJSTRA

  10X 90MIN /6-8 TÝŽDŇOV

  Online prostredníctvom Google meet

  3333€

  *možnosť rozdeliť na splátky

  prebud majstra

  Pre koho je to vhodné:

  • Si intuitívny/a, ambiciózna a uvedomuješ si a rozumieš, že je potreba na sebe pracovať aj mimo našich sedení.

  • Po stretnutí s klientom alebo inak nastaveným človekom máš tendenciu prenášať na seba jeho energiu, emócie a cítiš sa vycucaná. Po aktivite sa potrebuješ dobíjať. Možno ani veľa ľudí v tvojom okolí ani len nevie čo naozaj robíš a aká intuitívna si.

  • Si pripravená na zmenu. Máš sny a cítiš, že chceš robiť veľké veci ale tvoja sebadôvera a pocit bezpečia nie je ešte dostatočná.

  • Riešiš, čo si o tebe budú myslieť, ked' ukážeš kto naozaj si a že máš intuitívne schopnosti.

  • Cítiš sa zaseknutá, na križovatke, nevieš, čo daľej alebo čo ešte viac by si mohla robiť. Vieš že si tu pre niečo veľké. Chceš prejsť na nový level používania svojich schopností ľahko.

  • Si pripravená investovať do seba a začať konať. 

  Pre koho to nie je:

  • Si zaseknutá v energii obete. Hľadáš „zachranára”, ktorý ťa vytiahne z dna.

  • Hľadáš racionálny rozvoj svojho biznisu.

  • Bojíš sa urobiť krok vpred. Bojíš sa posunúť.

  • Nie si pripravená investovať do seba.

  • Nie je to pre teba ak si bez zmyslu života.

  • Nie je to pre mužov ktorí nie sú pripravení rozvíjať svoje intuitívne a psychické zručnosti bez drámy, bolesti, tvrdého makania a boju.

  #1 balíček

  PSYCHICKÉ SEBAVEDOMIE

  3X 90MIN Súkromná session/ 3 TÝŽDNE

  1111€

  Ako by vyzeral tvoj život, ak by si bola bez strachu a mohla by si robiť to čo by ťa naozaj bavilo bez ohľadu na to čo si druhí budú myslieť? Toto je skvelá možnosť pre teba, aby si sa cítila sebavedomo a pochopila svoje intuitívne schopnosti.

  Zistiť viac

  #2 balíček

  AKTIVÁCIA MAJSTRA

  10X 90MIN/ 3-Mesiace súkromnej podpory

  3333€

  Intuitívna, ale stále nevieš, čo by si mala so svojimi schopnosťami robiť alebo ako ich využiť na zjednodušenie svojho života? Poďme spoznať tvoj najvyšší zmysel duše a poslanie, zbaviť sa strachu z bytia intuitívnyou a cítiť sa sebavedomá co svojej zdravej ženskej energii. Prebúd' v sebe majstra, aby si sa už nemusela ostatných pýtať čo máš robiť a ako to robiť!

  Zistiť viac

  Čo klienti hovoria:

  klient

  ‚‚Auroru mi život do cesty poslal v ten pravý čas. Vnímam to ako dar. ❤️ Aurora ma čistú, jemnú energiu, ktorá lieči hlboké bloky v podvedomi cez jemnú a hlbokú terapiu a jej vedomú pozornosť. Už len jej prítomnosť je sama o sebe ukludňujúca a liečivá. Už po sedení sa človek cíti úplne inak - oveľa ľahšie, uvedomelejšie a najmä má pocit, že určité veci odblokoval na oveľa hlbšej úrovni, než pri bežnom coachingu/psychoterapii, kam človek chodí „donekonečna” a posun je velmi pomalý, lebo liečenie neprebieha na energetickej úrovni, ale iba na rozumovej úrovni. Pri jej práci sú účinky veľmi rýchle - samozrejme v závislosti na stave vedomia a pripravenosti na „reštart” určitých vzorcov a vnútorných nefunkčných nastavení."

  Kristina W.

  kient

  Auroru ako sprievodkyňu môžem len odporučiť. Vždy ide do hĺbky, vníma veľmi jemne a presne to, čo je potrebné očistiť a prepísať. Mala som s ňou už niekoľko sedení a vždy mi dali nové aha momenty, vhľady a očistenia. Po každom prepise sa cítim vnútorne a fyzicky oveľa ľahšia a napojenejšia. Auri má už niekoľkoročné skúsenosti s Thethahealingom a prácou na vlastnom sebarozvoji - čo sa prejavuje aj v jej jedinečnom prístupe a znalostiach. Má nádherné napojenie a vždy vytvorí bezpečný priestor pre liečenie.


  Adriana

  referencia Petra Hlavacova
  ceo-koučing

  VIP 1:1 SÚKROMNÁ PODPORA PRE

  INTUITÍVNE VYSOKO POSTAVENÉ BUSINESS DÁMY, CEO, MAJITEĽKY, LIDERKY A PODNIKATEĽKY

  3-6 alebo 12-mesačný súkromný koučing a poradenstvo

  Registrácia IBA prostredníctvom aplikačného formuláru. Limitovaný počet miest.  l

  TOTO JE JEDINEČNE VYTVORENÁ ŠPECIÁLNA PODPORA PRE:

  Ambiciózne ženy, intuitívne ženské podnikateľky, líderky, ktoré túžia zvýšiť svoj vplyv prostredníctvom intuitívnych schopností. Tie, ktoré sú pripravené vstúpiť na plno do svojej božskej energie kráľovnej a využiť ju na rozvoj svojho biznisu a života prostredníctvom odhalenia vlastnej dušou vedenej stratégie. Pre tie ktoré chcú, rozvíjať alebo vytvárať svoje vlastné podnikanie prostredníctvom svojich intuitívnych darov  rýchlo a ľahko- to, čo ťa naozaj baví, alebo transformovať to, čo už si už dosiahla, na podnikanie vedené dušou a cítiť na naplnená a  žiť svoj najvyšší zmysel. Pre tie, ktoríé sú pripraveníé posunúť sa, zvýšiť si svoje psychické povedomie, vytvoriť trvalý vzťah a rýchlo a ľahko vytvárať skutočný vplyv.

  Odhaľ daľší krok

  Sleduj ma na Instagrame

  Logo

  UPOZORNENIE: Výsledky zobrazené na tejto stránke sa môžu líšiť. Na dosiahnutie takýchto výsledkov je potrebná ozajstná statočnosť a odhodlanie. Používaním tejto stránky a využívaním jej služieb beriete na vedomie, že nemáme a nerobíme žiadne vyhlásenia týkajúce sa zdravotných, fyzických, mentálnych, emocionálnych, duchovných alebo finančných výhod, budúcich príjmov, výdavkov, objemu predaja alebo potenciálnej ziskovosti alebo straty akéhokoľvek druhu, ktoré môžu byť výsledkom vašej účasti v tomto programe, produktoch, službách alebo programových materiáloch. Nemôžeme a nezaručujeme, že pomocou našich programov, produktov, služieb a programových materiálov dosiahnete konkrétny výsledok, pozitívny alebo negatívny, finančný alebo iný, a akceptujete a chápete, že výsledky sa u každého jednotlivca môžu líšiť. Taktiež sa akýmkoľvek spôsobom výslovne zriekame zodpovednosti za vaše voľby, akcie, výsledky, použitie, zneužitie alebo nepoužitie informácií poskytnutých alebo získaných prostredníctvom ktoréhokoľvek z našich programov, produktov, služieb alebo programových materiálov. Súhlasíte s tým, že vaše výsledky sú výhradne vaše vlastné a nenesieme žiadnu zodpovednosť za vaše výsledky. Všetko na tejto stránke je určené výhradne pre vaše osobné použitie.

  Copyright © 2022 Aurora Ficelová