Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.


Dovoľ svojej duši zažiariť.


Nech tvoje srdce spieva. Zaži hlbokú bezpodmienečnú lásku a požiadaj si priamo v zdroji o to po čom tvoje srdce túži V HLBOKEJ MEDITÁCIÍ ZDARMA.


... VÝMENOU ZA TVOJ EMAIL

ČO ZÍSKAM V TEJTO MEDITÁCIÍ ZDARMA ?

PRELIEČENIE STARÝCH BLOKOV, HARMONIZÁCIA

Preliečiš si bloky ktoré, ti bránia, prebudiť tvoj najvyšší potenciál duše a aktivuješ si tým novú rekalibráciu aby si sa mohol posunúť dalej v novej energií.

ZAŽIJEŠ HLBOKÝ RELAX

Meditácia je špeciálne naprogramovaná v mozgových frekvenciách THETA tak, aby bola blahodárnym a relaxačným kúpeľom pre teba. Ide o veľmi hlboký relaxačný stav pre vaše telo a dušu, kedy sme priamo spojení s naším podvedomím. Ak ho praktizujeme pravidelne, pomáha nám zvyšovať kreativitu, pozitívne myslenie a energiu.

ENERGETICKÝ UPGRADE

Znovu sa spojíš so svojím vnútorným zdrojom, zrelaxuješ, zároveň si upgraduješ svoje nové ciele a tým dáš do pohybu univerzálnu tvorivú energiu ktorej si súčasťou tak aby si sa mohol stať najvyššou verziou seba. Vedome vytváral realitu, ktorú naozaj chceš.

KTO JE AURORA

Intuitívna spirituálna biznis koučka, mentorka, master liečiteľka a podnikateľka. 

Pomáham vedomým ambicióznym ženám, liečiteľom a dušou vedeným lídrom vytvárať stratégiu

rozvíjaním ich povedomie o ich psychických schopnostiach a daroch duše tak aby, vybudovali zo svojich vášní ozajstný sebavedomý vplyv, úspech a žili svoj najvyšší zmysel života. V ľahkosti.

Mojím mottom je hrať sa. Mojou vášňou je práve rozvoj psychického povedomia, schopností a búrania stereotypov. Vďaka mojej vysokej psychickej citlivosti od detstva môžem povedať, že sa takmer celoživotne venujem rôznym spirituálnym technikám a osobnostnému rozvoju, ktoré som mala možnosť sa naučiť, rozvíjať a vytvoriť si z nich vlastné techniky.

Jednou z mojich hlavných zručností je odstraňovať horné limity a odhaliť nevidené. Sú to veci, ktoré sme si mysleli, že už máme vyriešené. Už viac ako 7 rokov som aj certifikovaná praktička techniky Thetahealing.

© Aurora Ficel Professional Intuitive coaching www.auroraficel.com