Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Prebud'v sebe ženskosť: Žívý Jógovo-Meditačný Workshop v Bratislave!

So Skúsenou Intuitívnou Leadership Koučkou Aurorou a Certifikovanou Intuitívnou Jóga Lektorkou Petrou

Vyjdi z pracovného chaosu a presuň sa do sily svojho vnútra na tomto intenzívnom jógovo- meditačnom workshope pre ambiciózne ženy!

Jógou a Hlbokou meditáciou na spojenie sa s našim vnútorným zdrojom na tomto Workshope ťa spolu Petra a Aurora prevedú na živo v Sobotu, 5. Augusta 2023 od 18:00 do 21:00 v krásnom priestore na ulici: Jarabinková 2/C.

Aktivuj v sebe kvet svojej ženskej múdrosti - Intuíciu. Odhoď všetky vonkajšie zábrany vďaka utíšeniu svojej mysle po rušnom pracovnom dni. Otoč sa do dvojho vnútra, prehĺb svoj vzťah a vnímanie samej seba prostredníctvom spojenia sa so svojou intuíciou vo vedených meditáciách a špeciálne navrhnutých jogových cvičeniach a dychových technikách.

Pre tie športovo zdatnejšie ale aj tie menej. Základom je sústrediť svoju pozornosť do svojho vnútra, čím získaš lepšie spojenie so samou sebou pod dohľadom skúsených učiteľov.

Najlepšia verzia teba samotnej, ktorá už je úspešná a naplnená vo všetkých oblastiach života, ťa pozýva na tento živý event, kde spolu zameditujeme a zajógujeme v centre Bratislavy.


Čo ťa Čaká na tomto Workshope?

 •  Spojíš sa hlboko so svojím vnútrom a budeš navedená tak, aby si bola schopná sa dokonale zrelaxovať.

 • Aurora a Petra ťa spolu prevedú intenzívnou jógovou meditáciou a špeciálnym cvičením pre zlepšenie vnímania samej seba a prehĺbenie vzťahu so samou sebou, aby si bola schopná lepšie počúvať svoju intuíciu.

 • Odhalíš, ako ti tvoja intuícia môže efektívne pomôcť a mnoho uľahčiť vo svete biznisu

 • Budeš sa cítiť viac zrelaxovaná, oddychnutá a vo svojej ozajstnej sile.

 • Odhalíš tajomstvo, ako správne cvičenie vplýva na tvoju ženskú energiu a ako ju v sebe podporiť, aj keď žiješ v stresujúcom tempe.

 • Čo získaš zakúpením vstupu:

  • 1x Vstup na workshop cca 2-3 hodiny

  • Prístup do súkromnej FB Skupiny našej Komunity

  • 1x Jóga s profesionálnou a certifikovanou Jóga Inštruktorkou

  • 1x Hlboká meditácia a Energetické čistenie s Profesionálnou a skúsenou Intuitívnou Koučkou

  • Pitný režim počas celého podujatia

  Bez nároku vrátenia peňazí.  

  Často kladené otázky

  Ako sa k Vám dostanem a kde to bude?

  Autom sa dá zaparkovať v okolí adresy ale tiež sa k nám dostaneš MHD: zástavka Miletičova, linky 42,70,71,72

  Workshop sa koná v krásnom a príjemnom súkromnom priestore na ulici: Jarabinková 2/C v Bratislave.

  Koľko to bude trvať?

  Workshop bude trvať približne 2,5 hodiny.

  Bude aj Online vysielanie?

  Nie. Je to živé podujatie.

  Čo si potrebujem priniesť?

  Môžeš si priniesť svoju podložku na cvičenie inak je o všetko ako aj pitný režim postarané:)

  Môžem so sebou niekoho vziať?

  Áno, ale je potrebné aby ste sa obaja zaregistrovali Online a kúpili vstupenku aby sme o vás vedeli kvôli kapacite.

  Je to pre mňa aj ked'som športovo menej zdatná?

  Áno je. V tomto prípade na našom Workshope je dôležitá najmä mentálna práca so samým sebou a športový výkon je až druhoradý. Ide nám o duševnu, mentálnu ale zároveň aj fyzickú pohodu dokopy.

  Logo

  UPOZORNENIE: Výsledky zobrazené na tejto stránke sa môžu líšiť. Na dosiahnutie takýchto výsledkov je potrebné ozajstná statočnosť a odhodlanie. Používaním tejto stránky a využívaním služieb beriete na vedomie, že nemáme a nerobíme žiadne vyhlásenia týkajúce sa zdravotných, fyzických, mentálnych, emocionálnych, duchovných alebo zdravotných výhod, budúcich príjmov, výdavkov, objemu predaja alebo potenciálnej ziskovosti alebo straty akéhokoľvek druhu, ktoré môžu byť výsledkom vašu účasť v tomto Programe, Produkte, Službách alebo Programových materiáloch. Nemôžeme a nezaručujeme, že pomocou našich programov, produktov, služieb a programových materiálov dosiahnete konkrétny výsledok, pozitívny alebo negatívny, finančný alebo iný, a akceptujete a chápete, že výsledky sa u každého jednotlivca líšia. Taktiež sa akýmkoľvek spôsobom výslovne zriekame zodpovednosti za voľby, akcie, výsledky, použitie, zneužitie alebo nepoužitie informácií poskytnutých alebo získaných prostredníctvom ktoréhokoľvek z našich programov, produktov, služieb alebo programových materiálov. Súhlasíte s tým, že vaše výsledky sú výhradne vaše vlastné a nenesieme žiadnu zodpovednosť za vaše výsledky. Všetko na tejto stránke je len pre vaše osobné použitie.

  Copyright © 2022 Aurora Ficelová

  event by: © AURORAFICEL.COM